Fartuchy BHP

Sprawdź jakie fartuchy produkujemy

Fartuchy wykonane z wysokiej jakości materiałów i oznakowane logo lub nazwą marki to idealna ochrona dla pracowników wielu branż i sektorów.

Takie właśnie elementy odzieży znajdują się w naszej ofercie. Szyjemy wysokiej klasy fartuchy robocze, które zapewniają wygodę i ochronę. Jest to odzież wytrzymała, estetyczna, sprawdzi się w trudnych warunkach i dodatkowo podkreśli prestiż firmy.

Rodzaje znakowania

Haft

Sitodruk

Sublimacja

Termodruk

Druk cyfrowy

Zamów dowolna odzież ze swoim logo dla swojej firmy

Przykładowe realizacje

Fartuchy barmańskie, fartuchy kuchenne od Seisan – ergonomiczne i nowoczesne

W naszych szwalniach do produkcji fartuchów roboczych wykorzystuje się wysokiej klasy materiały. Projekty tych ubrań powstają pod kątem tego, aby mogły być jak najdłużej wykorzystywane podczas pracy bez utraty jakości.

Zamówić u nas można zatem:

 • fartuch ochronny damski, w tym lekarski. Możemy wyprodukować także całą serię prostych fartuchów laboratoryjnych;

 • funkcjonalnie wykończone ubrania ochronne odpowiednie dla restauracji, barów czy firm cateringowych; wyposażamy je w praktyczne elementy stroju roboczego, takie jak kieszenie czy wiązanie w pasie (w tym fartuchy BHP okrywające klatkę piersiową);

 • wygodne, ergonomiczne fartuchy z haftem z logo firmy.

Oferujemy:

 • klasyczne fartuchy barmańskie i kelnerskie – z kieszenią wszytą w pasek i z przodu ubrania – to doskonałe miejsca na notes, długopis, pieniądze. Szyjemy je z wysokiej klasy tkanin, są one przeznaczone do długiego użytkowania i mają dostatecznie dużo miejsca na logo firmy lub reklamę;

 • kuchenny fartuch roboczy damski i męski – są to elementy odzieży idealne do prac wymagających kontaktu z żywnością – stanowią doskonałe zabezpieczenie przed zabrudzeniem prywatnych ubrań. Mają dużą, przydatną kieszeń i są obszyte lamówką.

Warto skorzystać z naszych usług także w przypadku własnego, całkowicie autorskiego projektu fartuchów roboczych. Firmową odzież roboczą uszyjemy we wskazanym przez klienta fasonie, kolorystyce i z każdym możliwym oznaczeniem – zamówić można u nas oryginalne, stworzone wyłącznie na potrzeby danej firmy ubrania.

Etapy realizacji

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Napisz do nas lub zadzwoń!

Formularz kontaktowy

  Zapoznałem się i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z polityką prywatności

  Fartuchy robocze damskie oraz męskie

  Jesteśmy wszechstronni i chcemy, aby z naszej oferty mógł skorzystać każdy, kto potrzebuje fartuchów roboczych. Szyjemy odzież zapewniającą pełną swobodę ruchów i wyróżniającą się wzorową trwałością.

  Stworzymy fartuchy męskie, damskie, różniące się między sobą kolorystyką, rozmiarem i fasonem. Jesteśmy w stanie uszyć odzież roboczą, która sprawdza się w różnych miejscach pracy.

  Fartuchy robocze dla specjalistów wielu branż

  Oferujemy fartuchy robocze, które zaspokoją potrzeby personelu pracującego w kuchniach, w przemyśle spożywczym, mającego stały kontakt z żywnością lub z brudzącymi produktami. Chronią one przed zniszczeniem prywatną odzież pracownika – to skuteczna ochrona przed trudnymi do usunięcia plamami.

  Dziś fartuchy robocze są znacznie częściej wykorzystywane w trakcie pracy niż kiedyś. Bywa, że stanowią one służbowy uniform. Takie ubrania są noszone również przez pracowników ekskluzywnych sklepów spożywczych, centrów ogrodniczych, cukierni. W Seisan można zamówić fartuch, który będzie jednocześnie wyróżniał się wygodą noszenia, a zarazem będzie reklamą firmy.

  Czym są fartuchy ochronne?

  Fartuch ochronny BHP ma inną funkcję niż ubranie robocze. Powinien być on noszony przez pracowników, którzy potrzebują należytej ochrony przed substancjami chemicznymi, iskrami, otwartym ogniem.

  Ubrania robocze są natomiast ochroną dla odzieży, zapewniają pracownikom komfort podczas pracy – mogą być też uniformem, który będzie podkreślał prestiż firmy i wpisywał się w firmową kolorystykę.

  Jak wybrać fartuch roboczy?

  Wiemy, czym powinien wyróżniać się najlepszy fartuch roboczy – dlatego zamówione u nas ubranie to takie:

  z którego łatwo usuwa się zabrudzenia – wytworzona w naszym zakładzie odzież robocza nawet po wielu praniach zachowuje fason, nie kurczy się, a jej kolory są ciągle tak samo intensywne;

  z trwałych materiałów – odpornych na rozrywanie, przecieranie, pęknięcia;

  z praktycznymi kieszonkami na potrzebne podczas pracy drobiazgi;

  które można błyskawicznie na siebie włożyć i zdjąć.

  Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy możemy uszyć wysokiej klasy fartuchy w atrakcyjnych cenach – wygodne, estetyczne i z trwale naniesionym logo firmy.