Bluzy uniwersyteckie

Sprawdź jakie ubrania sportowe możemy przygotować

Szyjemy ubrania, które są z dumą noszone zarówno przez studentów, jak i przez pracowników uczelni. To coraz popularniejsze w Polsce bluzy uniwersyteckie – na co dzień chętnie ubierają się w nie uczniowie szkół wyższych.

Oferujemy bluzy o wygodnym kroju, uszyte z przyjemnych dla skóry i wysokiej jakości dzianin. Są one cenione przez uczniów i stanowią wizytówkę szkoły wyższej.

Rodzaje znakowania

Haft

Sitodruk

Sublimacja

Termodruk

Druk cyfrowy

Zamów dowolna odzież ze swoim logo dla swojej firmy

Przykładowe realizacje

Bluzy uniwersyteckie, szkolne według indywidualnego projektu

Studenci chętnie noszą ubrania, które symbolizują ich przynależność do uczelnianej społeczności. U nas można zamówić bluzy – z kapturem i bez – które staną się jednymi z ulubionych elementów garderoby braci studenckiej czy też uczniów.

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dajemy możliwość decydowania o każdym szczególe bluzy. To klient wskazuje, z jakiej dzianiny i w jakim kolorze ma zostać wykonane ubranie i w jakim odcieniu mają być jego detale. Decyduje również o tym, jaką techniką wykonamy na nim nadruk. Bluzy uniwersyteckie to odzież dla studentów, wykładowców oraz tych, którzy identyfikują się z daną placówką. Noszą je także absolwenci i pracownicy administracyjni. Naszą ofertę stworzyliśmy z myślą o wielu rodzajach szkół. Szyjemy bluzy uniwersyteckie dla prywatnych i państwowych szkół wyższych, szkół policealnych. Są to też kultowe ubrania dla liceów, techników. Bluzy w stylu uniwersyteckim mogą być też wręczane uczestnikom kursów i szkoleń – będą wówczas stanowiły także gadżet reklamowy. Oferujemy ubrania, które są wykonane w modnym, nowoczesnym stylu. Szyjemy bluzy o luźnym kroju, z kapturem i bez, z troczkami, z kieszeniami typu kangur. W naszej szwalni powstają też popularne wśród młodzieży bejsbolówki. To rozpinane bluzy z kontrastowymi rękawami oraz charakterystycznymi ściągaczami – również u dołu ubrania i przy szyi.

Bluzy szkolne z logo. Jakie oznakowanie wybrać?

Tym, co sprawia, że bluza nabiera charakteru uniwersyteckiego, jest nadruk, który się na niej znajduje. Na ubraniach tych umieszcza się herb uczelni, wydziału, sentencję, nazwę szkoły, graficzne ozdobniki. Zwykle są to większe, wyraźne nadruki umieszczane na przodzie i z tyłu bluzy.

Dajemy możliwość oznakowania bluzy czy innego ubrania różnymi technologiami, a w tym m.in.:

 • metodą sublimacji albo sitodruku – powstające w ten sposób nadruki są szczegółowe, zachwycają kolorystyką i bardzo trwałe;

 • haftem komputerowym – oferujemy również możliwość haftu 3D, za pomocą którego można wykonać efektowne, wypukłe aplikacje. Technika ta sprawdzi się zwłaszcza do wykonywania niewielkiego znakowania – małych herbów, napisów.

Składając u nas zamówienie, otrzymujecie Państwo gwarancję, że nasi fachowcy podpowiedzą najlepsze dla danego projektu rozwiązania. Tym samym cena bluz będzie atrakcyjna, a ich wygląd, trwałość i wykończenie będą bez zarzutu.

Etapy realizacji

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Napisz do nas lub zadzwoń!

Formularz kontaktowy

  Zapoznałem się i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z polityką prywatności

  Bluzy szkolne i uniwersyteckie – skąd wzięła się na nie moda?

  Gdy w Polsce w szkołach obowiązywały mundurki, na uczelniach w krajach anglosaskich kwitła moda bluzy z herbem uniwersytetu. Moda na te wygodne ubrania po wielu latach dotarła także do Polski. Bluzy uniwersyteckie są kultowe, mają oldschoolowy charakter, a młodzież łączy je z wieloma stylizacjami.

  Szyjemy ubrania, które wiernie odwzorowują styl tych produkowanych za Oceanem. Mają taki sam krój i są w ten sam sposób ozdabiane uczelnianym herbem. Nasze bluzy sprawdzą się podczas zajęć, podczas zawodów uniwersyteckich, ale także na co dzień. Są wygodne, nie krępują ruchów i mają modny, młodzieżowy design.

  Zachęcamy do zamówienia u nas serii dowolnych elementów szkolnej odzieży. Gwarantujemy że uszyte w naszym zakładzie, dopracowane w detalach ubrania pozwolą uczniom z dumą reprezentować zarówno uczelnię, jak i szkołę średnią.